Kdo jsme?

Jsme mladý tým s certifikací, který nabízí komplexní elektroinstalační služby zaměřené na fotovoltaické systémy, tepelná čerpadla, elektroinstalace pro bytové a průmyslové domy a to od vytvoření projektové dokumentace až po montáž včetně revizní zprávy.

.─ MONTÁŽNÍ PRÁCE


Kvalifikovaná elektromontáž je pro nás samozřejmostí.


Elektroinstalace bytových domů zahrnuje celou řadu elektrotechnických prací, které jsou potřebné pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu elektroinstalace v celém domě. Tato práce by měla být prováděna kvalifikovanými elektrotechniky a měla by být v souladu s platnými předpisy a normami.

 Zařídíme kompletní domovní a bytovou elektroinstalací od montáže silového vedení, po slaboproudé zařízení, (internet, antény) včetně projektové dokumentace a revizi. Dále nabízíme kompletní montáž elektrického podlahového topení.
Také, že se zabýváme elektromontážemi pro průmyslové, zemědělské, obchodní objekty.

Chcete vyrábět a ušetřit finance za elektrickou energii z fotovoltaické elektrárny?

Zajistíme Vám instalaci FVE včetně veškeré administrativy pro připojení a vyřízení dotací.


Preferujeme osobní jednání, na základě skutečností můžeme nabidnout možné varianty využití fotovoltaické elektrárny, prověříme kompletní stav objektu pro tým střechařů a pro tým elektrikářů. Teprve potom Vám vypracujeme položkovou cenovou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme i servisní služby systémů.

FOTOVOLTAIKA


Fotovoltaické panely

Fotovoltaické panely jsou často instalovány na střechy domů, ale mohou být umístěny i na zemi nebo na stavebních konstrukcích. Pokud je instalováno dostatečné množství panelů, mohou zajistit dostatečné množství elektrické energie pro domácnost, průmyslové nebo komerční účely.

Pokud uvažujete o instalaci fotovoltaického systému, měli byste si být vědomi toho, že počáteční náklady na instalaci mohou být poměrně vysoké. Nicméně, pokud je fotovoltaický systém správně instalován a udržován, může poskytnout mnoholetý zdroj levné a čisté elektřiny.

Kamerové a zabezpečovací systémy

Chcete se cítit bezpečně a mít pod dohledem svoji nemovitost včetně svého majetku? Můžeme Vám sestavit systém dle Vašich přání se zařízením který se řadí mezi špičky na trhu.
 

Kamerové systémy se rok co rok zdokonalují

Kamery se rozlišují na exteriérové, které jsou přednostně pro venkovní využití kvůli jejich vlastnostem, mají odolnost proti povětrnostním vlivům, velkou škálu propojení se zařízením, ať už s mobilním telefonem nebo displajem na zdi v domácnosti a dále můžete z bezpečí domova kontrolovat Váš pozemek.  

Dále pak Interiérové, které jsou ideálním pomocníkem při dohledu svého majetku, včetně například vašich dětí (domácí chůva). Obě varianty, ať už exteriér nebo interiér mohou být  drátové i bezdrátové, kde má každý výběr své pro a proti.  Bezdrátové jsou ideální volbou, kde není možná dodatečná montáž kabelů, nicméně mají lepší přenos signálu a není potřeba hlídat stav baterií, bezdrátové mají přesný opak, dále jsou limitovaný také vzdáleností od wifi a kontrolou stavu baterií.